November 2020 -  Haljas RÜÜBE tunnistati Parim Eesti Jook 2020 viinade kategoorias parimaks ja ühtlasi kuldmärgi vääriliseks.

August 2020 – Lisaks tavapärastele turunduskanalitele alustasime koostööd kriisiajal loodud e-poega Lonks.ee, tänu millele on võimalik RÜÜBET hankida kodu lähedal olevasse pakiautomaati ka neil, kellel ei satu olema lähedal poodi, kust seda head kraami saab.

Märts 2020 – Vastavalt ühisele otsusele ja Eesti vägijoogi tootjate varasematele kogemustele tuginedes võtsime osa ühest olulisest piiritagusest joogifestivalist Craft Spirits Berlin Festival, kus kõik meie viinad esindatud olid ja nii edukalt, et saavutasid tunnustuse. Medalid jagunesid vastavalt Ingveri-Piparmündi RÜÜBE hõbe ja Põdrakanepi ning Haljas RÜÜBE pronks.

Detsember 2019 – Rahva tungival soovil valmistasime ka tavaviina Haljas RÜÜBE, mis oma headuselt ei jää alla varasemalt toodetud maitseviinadele.

August 2019 – Algas esimeste toodete tutvustus ja müük. Nagu eestlastele kombeks, oli umbusk uue hea kraami ees suur, aga vaikselt leidsid esimesed RÜÜBE kaubamärki kandvad joogid tee tarbijateni.

Juuli 2019 – Esimesed partiid Põdrakanepi ja Ingveri-mündi RÜÜBEt said valmis segatud ja pudelitesse aetud.

Juuni 2019 – Kahe esimese maitseviina edukad katsetused. Õigesse maitsevahekorda said sätitud nii mahedamaitseline põdrakanep kui ka hästi kokkusobivad ingver-piparmünt.

VÕTA ÜHENDUST

 Surakas OÜ, Siidisaba tee 6, Jõelähtme, Harjumaa 74120, Eesti 

 info (at) surakas.ee 

(+372) 517 9595

  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.