Lugu algas....

Iidse metsa kohal käib kõrgelt südasuvine päike. Seal, kuhu ta ei küündi, valitsevad varjud ja salapäraselt lõhnav tume maailm. Seal, kuhu päike ulatub, laotub kuuma lehvikuna uimastav metsataimede aroom. Metsa veeres kiigub tuules nõtke põdrakanep, kandes uhkusega oma kõrget roosakat krooni….nii leidsid selle taime neli hakkajat Eesti meest ja otsustasid selle aroomi ning maitse koos mahepiiritusega pudelisse villida.

Nüüdseks on kokku pandud kaks unikaalset RÜÜBE maitseviina. Ühele annab iseloomu esiisade loitsurohi põdrakanep, teisele lisavad vunki särtsakas ingver ja piparmünt.

Sest Eestimaa suve värvi- ja lõhnakülluse kõrvale pole panna midagi samaväärset!

 

Pea iga metsataim on olnud iidsetest aegadest peale meie esivanemate tervisehädade leevendajaks, kuid tänapäeval on meile olulisemaks muutunud meeleline nauding. Nauding imelisest looduse andide aroomist ja maitsest.

RÜÜBE on väärikas valik erilisel tähtpäeval ja sobib hästi ka soliidseks kingituseks.

Aivar

Unistasin lapsepõlves tuletõrjujaks saamisest…. nüüd oman inseneri diplomit toidutehnika ja tootearenduse valdkonnas ja 15 aastat kogemust toiduaine tööstuses tootmisjuhtimise ja -planeerimise alal. Pidades lugu heast maitsest on olnud kogu aeg soov midagi ise välja mõelda. Mu soov on nüüd täitunud.

 Minu vastutusala käsitööviina RÜÜBE puhul on alates tootearendusest valmistooteni välja. Ning tahe pakkuda kõigile parimaid maitseelamusi.

Tõnis

Väiksena tahtsin saada traktoristiks, hiljem juba inseneriks - nüüd siis paberite järgi mehaanikainsener. Lisaks perekondlikult ja ühiskondlikult aktiivne olemisele tegelen igapäevaselt tööohutuse ja kvaliteedi teemadega. Aga vabadel hetkedel käin hoopis kaunist Eestimaa loodust kaamerasse püüdmas.

Indrek

Erinevalt Aivarist minust saigi tuletõrjuja, kuigi esmane unistus oli saada luuletajaks. Terve elu jooksul on siiski tiksunud peas mõte midagi luua, toota. Midagi sellist, millest inimestele kasu ja rõõmu oleks.

Allan

Mina uskusin lapsepõlves, et minust saab kindlasti ehitaja. Ja kui mitte, siis vähemalt taksojuht. No kui ka see mitte, siis raudselt arhitekt. Reaalne elu aga viis mind TTÜ mehaanikateaduskonda, mille lõpetasin inseneri diplomiga. 

 

Ma väärtustan head napsu heas seltskonnas. Ja pole suutnud kunagi leppida vähemaga kui maksimaalselt parimaga.

VÕTA ÜHENDUST

 Surakas OÜ, Siidisaba tee 6, Jõelähtme, Harjumaa 74120, Eesti 

 info (at) surakas.ee 

(+372) 517 9595

  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.